- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníCo spojuje fanoušky sportu a designu? Kvalitní televizor!

Co spojuje fanoušky sportu a designu? Kvalitní televizor!

Nový 4K televizor Hisense 65U7HQ zaujme vyspělými technologiemi i elegantním designem za skvělou cenu a je ideální pro filmové, herní i sportovní fanoušky.

TV s kinotechnologiemi Dolby Vision®, HDR a Dolby Atmos využívá přímé podsvícení celé ULED obrazovky s 32 nezávislými zónami stmívání. Umělá inteligence a vrstva kvantových teček (Quantum Dot) se postarají o přirozené barvy bez přesycení, správnou dynamiku obrazu a dokonalou reprodukci detailů v tmavých i světlých částech obrazu současně, a to i za denního světla. 120 Hz panel a funkce MEMC s vkládáním mezisnímků zajišťují plynulý obraz například při sportovních přenosech, akčních filmových scénách nebo hraní her.

Man watching TV, remote control in hand. VOD service on TV

Pro hráče je tento televizor ideální – má profesionální herní režim s připojením HDMI 2.1, podporu přenosu 120 Hz signálu a technologii AMD FreeSync Premium, která plně přizpůsobuje frekvenci obrazovky potřebám konkrétní hry. Televizor využívá vlastní inteligentní platformu VIDAA U 6.0 s rychlým a přehledným uživatelským rozhraním a zpřístupňuje řadu globálních a lokálních aplikací, jejichž nabídka se neustále rozšiřuje. Doporučená cena je 929 EUR.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek