- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyProč čekat? Produkty jsou testovány v nejtvrdších podmínkách

Proč čekat? Produkty jsou testovány v nejtvrdších podmínkách

„Zaměřujeme se na udržitelnost a kvalitu. Naše produkty testujeme v těch nejtvrdších podmínkách. To znamená, že jsou zřejmě dostatečně odolné i v případě letu do vesmíru.“
Tvrdí to německá odbornice na tepelná čerpadla, Jenny Brandau. Od roku 2014 pracuje na oddělení technického plánování ve společnosti Vaillant Group. Její rukama procházejí nejmodernější ekologická řešení pro vytápění, přípravu teplé vody i chlazení. „Když Vaillant testuje, testuje skutečně. Tak proč čekat? Naše produkty zkoušíme v extrémech a jsou mimořádně odolné. Z takových technologií se budete opravdu dlouho těšit,“ vysvětluje Jenny.

Udržitelnost i kvalita
Mimořádná odolnost, trvanlivost a spolehlivost topných zařízení jsou v současnosti prvořadými cíli odborníků i výrobců. Jenny Bardau doporučuje spolehnout se na ověřenou a trvanlivou kvalitu tepelných čerpadel značky Vaillant. Jsou udržitelným řešením, významně přispívají ke snížení emisí a zároveň šetří náklady na vytápění. Zdarma generují až 75 % požadované energie – přímo ze vzduchu.

Tyto vlastnosti má tepelné čerpadlo aroTHERM plus typu vzduch/voda (výkon od 3 do 12 kW, A+++). Je naplněno přírodním ekologickým chladivem R290 pro snížení uhlíkové stopy. To mu umožňuje podat nadprůměrný výkon a zároveň být extrémně ohleduplným k životnímu prostředí. Osvědčilo se v novostavbách v energetické třídě A0 i při modernizacích vytápění ve starších domech s radiátory (díky vysoké výstupní teplotě). Dá se nainstalovat již za jeden den, bez významných stavebních úprav. Dalšími výhodami jsou designové provedení a minimální hlučnost. Systém se skládá z tepelného čerpadla, které se umístí k vnější stěně domu, na střechu garáže či do zahrady. Druhou část tvoří vnitřní (interiérová) jednotka uniTOWER plus se zabudovaným 185 l zásobníkem teplé vody.

Odolné a spolehlivé
Výhody domácnostem přináší také tepelné čerpadlo s technologií odděleného chladivového okruhu, aroTHERM split vzduch/voda (výkon od 3 do 12 kW, A++/A+++). Během chladných měsíců se postará o příjemnou teplotu v interiérech, o chlazení v létě i teplou vodu po celý rok. Výhodou jsou nižší účty za energii ao třetinu méně emisí. Systém se skládá ze splitového tepelného čerpadla a praktické interiérové ​​jednotky uniTOWER Split, jejíž součástí je 185 l zásobník teplé vody.

Oba typy tepelných čerpadel jsou vhodné pro novostavby v energetické třídě A0. Dokáží totiž spolupracovat s dalšími produkty značky Vaillant. Například se solárním systémem pro ohřev vody, řízeným větráním s rekuperací i fotovoltikou. Zároveň patří k nejtišším tepelným čerpadlům typu vzduch/voda na trhu. Spolu se systémovým regulátorem sensoCOMFORT a internetovým modulem lze ovládat i na dálku přes aplikaci ve smartphonu či tabletu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek