- Komerční sdělení -finance
DomůStavbaPřišel čas na designovou střechu

Přišel čas na designovou střechu

Při pohledu na dům zaujmou kolemjdoucího zejména dvě věci: fasáda a střecha. Právě střecha je korunou krásy každého bydlení a okouzlit může s keramickou krytinou s nadčasovým vzhledem. Tašky Tondach V11 vycházejí z aktuálních trendů, kterým dominují jednoduché tvary střech s inspirativním designem a maximální funkčností.

Na vzhled střechy je kladen stále větší důraz. Keramická střešní krytina poskytuje všestrannost, pevnost a bezpečnost s neobyčejně dlouhou životností. Zároveň nabízí široký sortiment barev a stylů pro novostavby i rekonstrukce. Mimořádná odolnost páleného střepu ochrání váš dům i v těch nejextrémnějších povětrnostních podmínkách.

Světový unikát mezi krytinami
Sortiment pálených tašek Tondach se rozrostl o krytinu s nevšední dynamikou. Pro Tondach V 11 je typický originální design a prvotřídní technické parametry. Tašky jsou spojením čistých tvarů s tradicí tisíciletími ověřené kvality pálené krytiny, která je díky prvotřídním surovinám a provedení odolná vůči agresivním vlivům počasí.

S touto taškou získáte kvalitní střechu s dlouhou životností. Díky jejímu unikátnímu vzhledu, který získal obdiv i ve světě, se zároveň odlišíte.

Keramická střešní krytina Tondach V11
Taška se nabízí ve třech barevných variantách matné povrchové úpravy engoba: černá, čedičová a titanová. Každý odstín dodá střeše výjimečnost. Zdroj: Wienerberger s.r.o.

Taška ve tvaru písmene V
Název modelu tašky Tondach V11 je odvozen od charakteristického designu, který jí propůjčuje tvar písmene V. Takové zkosení povrchu nebylo u střešních tašek dosud použito.

Navíc tento tvar vylepšuje i funkční vlastnosti tašky a napomáhá k bezpečnějšímu odvodu vody ze střechy ak lepší ochraně proti silnému větru a zatížení sněhem. Číslo 11 označuje počet tašek potřebných k pokrytí 1 m2 střešní plochy, což umožňuje jednoduché a méně pracné kladení.

Povrch tašky tvoří tři hladké roviny, které vytvářejí dvě linie. Dva lomy dodávají tašce dynamiku a zobrazují na střeše fascinující hru světla.

Keramická střešní krytina Tondach V11
Průkopnický vzhled tašek V11 získal několik globálně uznávaných ocenění včetně Red Dot Award, Iconic Award či German Design Award. Zdroj: Wienerberger s.r.o.

3 barevné varianty
Keramická střešní krytina Tondach V11 je zárukou stálobarevnosti, proto se nemusíte obávat, že vybledne. Všechny nabízené barevné odstíny zůstanou syté i po letech. Vybrat si můžete ze 3 barevných variant matné povrchové úpravy engoba: černá, čedičová a titanová.

Titanová barevná úprava byla vyvinuta speciálně pro tašky V11 a za jejím návrhem stojí studio F.A. Porsche. Tondach V11 v čedičovém odstínu se vyznačuje ladným vzhledem.

Černá barva dodává tašce eleganci a je vhodná zejména pro odvážné stavitele, kteří upřednostňují moderní design. Tašku V11 můžete použít kdekoli. Díky své všestrannosti je vhodná pro každý typ střechy i charakter domu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek