- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyZdravý interiér s novým závěsným typem řízeného větrání Schiedel KOMBIAIR

Zdravý interiér s novým závěsným typem řízeného větrání Schiedel KOMBIAIR

Schiedel nabízí nově svým zákazníkům v rámci komplexního řešení tepelné pohody a optimálního klimatu v interiéru závěsný typ řízeného větrání s rekuperací tepla Schiedel KombiAir ve spolupráci se společností @Zehnder. Certifikovaný montážní partner fy Schiedel zajistí kromě kvalitního systému také kompletní dodávku a profesionální instalaci na klíč spolu s nezbytným závěrečným vyregulováním a nastavením systému. Zákazníkům Schiedel zdarma poskytne návrh větracího systému s rekuperací KOMBIAIR, všechny nezbytné komponenty, včetně zmiňované profesionální montáže a nastavení – vyregulování systému.

Součástí závěsného řešení KombiAir pod strop nebo na zeď je spolehlivá větrací jednotka @Zehnder. Ta vyniká energetickou účinností až 95%, nízkou spotřebou a výjimečně tichým provozem. Díky entalpickým výměníkům (na přání také is uhlíkovými filtry pro omezení zápachů) je navíc udržována na optimální hladině vlhkost v interiéru.

Patentovaná vrstva Microban® čistí přiváděný vzduch od všech pachů, nečistot, mikrobů a plísní. Čistý vzduch zajišťuje také patentovaný hladký povrch rozvodů Clinside®, který aktivně snižuje usazování prachu. Hvězdicovité uspořádání rozvodů navíc i po letech umožňuje jeho snadné čištění. Výbornou zprávou pro uživatele a majitele těsné stavby je také ocenění renomovaným nezávislým německou organizací pro pasivní domy Passive Haus Institut se sídlem Darmstadtu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek